Kainos Stambule

Kelionės į Stambulą yra beprotiškai populiarios – į šį miestą kasmet keliauja milijonai turistų iš viso pasaulio. Stambule susijungia dvi unikalios kultūros ir tai sukuria autentišką, nepakartojamą miesto dvasią. Atkeliavę į Stambulą galėsite pasimėgauti nesibaigiančiomis pramogomis, pasigrožėti pasakiška miesto architektūra, leistis į ekskursijas po miestą arba tiesiog pasimėgauti saulės voniomis pajūryje. Pigios kelionės į Stambulą yra idealus būdas smagiai, bet pigiai praleisti atostogas! Žemos kainos Stambule garantuos, kad atostogos nenuskriaus jūsų piniginės.

Maisto kainos Stambule

Stambule tikrai neteks rūpintis dėl didelių maisto kainų. Pavalgyti kavinėje pietus vidutiniškai kainuoja vos penkis eurus, taigi galėsite nesirūpinti ir neieškoti prekybos centrų. Vakarienė dviems žmonėms restorane kainuoja vidutiniškai dvidešimt eurų. Maisto kainos Stambule tikrai žemos! Jei vis dėl to norėsite apsipirkti parduotuvėje, liksite maloniai nustebinti – dauguma maisto produktų kainuoja vos vieną – du eurus. Jei norėsite apsilankyti Stambulo turgavietėse, labai pigiai nusipirksite Turkiškų prieskonių ir ypatingo gardumo rankų darbo Turkiškų desertų.

Transporto kainos Stambule

Viešasis transportas Stambule yra labai pigus. Autobuso bilieto kaina nesiekia euro, o įsigiję daugkartinį bilietą mokėsite dar mažiau. Taksi kainos Stambule taip pat stebėtinai mažos – vidutiniškai, taksi kaina už kilometrą yra vos 50 - 60 euro centų. Viešėdami Stambule, tikrai galėsite nesirūpinti dėl susisiekimo mieste – viešojo transporto kainos Stambule yra stebėtinai žemos.

Nakvynės kainos Stambule

Viešbučių kainos Stambule labai įvairios, viskas priklauso nuo viešbučio, kurį išsirinkote. Vienas iš pigesnių variantų yra gyventi pas privačius asmenis. Ilgalaikė buto nuoma Stambule vidutiniškai kainuoja iki 500 eurų mėnesiui. Trumpalaikės nakvynės Stambule dar pigesnės.

Pigios kelionės į Stambulą yra puikių atostogų garantas! Žemos kainos Stambule užtikrins, kad kelionė nenuskriaus jūsų piniginės.

Skrydžiai į Stambulą

Skrydžiai iš Stambulo