Laikas Stambule

Stambulas yra ypatingas miestas, kuriame susiduria du žemynai, o kartu ir dvi skirtingos kultūros. Atostogos Stambule patiks visiems, visai nesvarbu kokio esate amžiaus ar kokio pobūdžio atostogų trokštate. Ką veikti Stambule ras visi – nuobodžiauti jums neleis šimtai lankytinų objektų, niekada nesibaigiantys vakarėliai ir daugybė pramogų. Planuodami kelionę į Stambulą, iš anksto turite pasirūpinti daugybe kelionės detalių – taip užtikrinsite, kad jūsų atostogos bus nepriekaištingos. Viena smulki, tačiau labai svarbi kelionės detalė – tikslaus atostogų laiko žinojimas. Tai gali pasirodyti, kaip savaime suprantamas kelionės žingsnis, tačiau užmiršus tiksliai nustatyti laikrodžius, tikrai susidursite su nepatogumais.

Laikas Stambule, Turkijoje

Keliaudami į Stambulą, galėsite visai nesirūpinti dėl laiko skirtumo. Stambulas ir gimtoji Lietuva priklauso tai pačiai laiko zonai, taigi laikrodžių nustatinėti nereikės ir dėl laiko skirtumo rūpintis neteks.

Stambulo laikas skaičiuojamas pagal Rytų Europos laiko juostą (EET) ir žymimas UTC +. Kadangi Lietuvos ir Stambulo laikas nesiskiria, jūsų atostogos nebus apsunkintos adaptavimosi prie vietos laiko proceso.

Geriausias laikas poilsiui Stambule

Kelionės į Stambulą yra be galo populiarios dėl daugybės priežasčių – Turkijos kultūra žavi milijonus turistų iš viso pasaulio, o Stambulas yra puiki vieta susipažinti su autentiška Artimųjų Rytų kultūra. Pats geriausias laikas keliauti į Stambulą yra vasara. Tai idealus laikas poilsinėms kelionėms, kadangi vasarą Stambule orai būna šilčiausi. Galėsite netrukdomi mėgautis saulės voniomis ir maudytis jūroje arba baseine.

Jei jus domine pažintinės kelionės į Stambulą, geriausias kelionės laikas yra pavasaris arba ruduo. Šiuo metu turistų mieste daugiau, bet to orai nėra labai karšti ir nevargins jūsų ekskursijų metu. Kelionės į Stambulą žiemą taip pat labai populiarios!

Skrydžiai į Stambulą

Skrydžiai iš Stambulo