Lankyinos vietos Stambule

Stambulas yra miestas, kuriame susijungia du žemynai, o kartu su jais – dvi kultūros. Atostogos Stambule yra tikras svajonių išsipildymas, todėl visai ne keista, kad į Stambulą kasmet plūsta milijonai turistų iš viso pasaulio. Stambule galėsite susipažinti su energinga ir egzotiška Turkijos kultūra, pasigrožėti pasakiška architektūra, pasimėgauti skaniu maistu ir tiesiog pailsėti nuo kasdieninės rutinos. Kelionės į Stambulą yra puikus būdas nepamirštamai praleisti atostogas. Nesvaru ar į Stambulą keliausite vieni, ar su šeima, o galbūt su draugais – ką veikti Stambule ras visi!

Įžymios vietos Stambule

Stambule atsiskleidžia unikali Turkijos kultūra ir istorija. Vien pasivaikščiojimas Stambulo gatvėmis gali pasirodyti, lyg turas po muziejų! Nuostabaus grožio Stambulo gatvės tikrai nepaliks abejingų. Lankytini objektai Stambule yra labai įvairūs – istorija, kultūra ir autentiškos tradicijos bei modernumas, susilieja Stambule ir sukuria nuostabią miesto atmosferą.

Tokapi rūmai yra vienas populiariausių lankytinų objektų Stambule. Nuostabaus grožio istoriniai rūmai tikrai paliks jums neišdildomą įspūdį. Istorinė architektūra atrodo lyg pasakų knygos iliustracija – būtinai turite čia apsilankyti. Aya Sofia – kitas įspūdingas pastatas, į kurį būtinai turite nuvykti bent kartą gyvenime. Istorinis pastatas gali pasigirti nuostabaus grožio architektūra ir unikaliu muziejumi. Kariye muziejus – istorinėje bažnyčioje įsikūręs muziejus, kuris lengvai sužavi visus lankytojus. Ši bažnyčia atskleidžia viską, kas gražiausia Turkijos kultūroje.

Viešėdami Stambule būtinai apsilankykite viename iš daugelio didžiulių Stambulo turgaviečių. Kelionė į Stambulo turgavietes yra puiki pramoga – turėsite galimybę iš arti pasigrožėti Turkiškais rankų gaminiais, nusipirkti nuostabių Turkiškų prieskonių ir saldumynų.

Keliaudami į Stambulą iš anksto apgalvokite, kokias vietas Stambule norėsite aplankyti. Tai padės jums planuoti savo laiką ir apskaičiuoti savo kelionės į Stambulą biudžetą.

Skrydžiai į Stambulą

Skrydžiai iš Stambulo