Orai Stambule

Stambulas yra miestas, kuriame susijungia du žemynai, o kartu – dvi unikalios kultūros. Atostogos stambule yra tikras svajonių išsipildymas, taigi visai ne keista, kad kelionės į Stambulą yra beprotiškai populiarios. Poilsinės kelionės į Stambulą vilioja tūkstančius turistų – nuolat geras oras, autentiška Turkijos kultūra, draugiški vietiniai gyventojai, daugybė pramogų ir lankytinų objektų užtikrina, kad atostogos Stambule būtų nepriekaištingos. Daug kas į Stambulą keliauja norėdami pabėgti nuo rutinos ir susipažinti su Artimųjų Rytų kultūra. Na, o geri orai Stambule yra tik didžiulis pliusas prie puikaus kelionės komplekto!

Orai Stambule

Viduržemio klimatas Stambule užtikrina, kad visus metus čia išliktų geri orai. Vasaros Stambule – karštos ir drėgnos. Vidutinė temperatūra liepos mėnesį Stambule yra maždaug 23 laipsniai, tačiau dažnai kyla ir aukščiau. Populiariausias laikas keliauti į Stambulą yra vasarą. Šiuo metu čia idealios poilsinės atostogos – galėsite mėgautis saulės voniomis ir maudynėmis jūroje.

Labai populiaru į Stambulą keliauti žiemą. Temperatūra žiemą nėra labai didelė, bet niekada nekrenta žemiau penkių laipsnių. Daug turistų renkasi Kalėdas praleisti Stambule ir taip paįvairinti savo kasdienybę ir šventes sutikti įdomiai.

Pavasaris ir ruduo Stambule yra šilti, kartais palyja. Jei norite pažintinės kelionės į Stambulą ir planuojate daug vaikščioti, tai turbūt idealiausias laikas atostogoms Stambule. Jūsų nevargins karštis ir galėsite mėgautis įvairiomis pramogomis ir nebijoti perkaisti.

Stambule visad su savimi turėkite vandens ir galvos apdangalą – taip išvengsite perkaitimo ir saulės smūgio. Keliaudami į Stambulą iš anksto pasidomėkite orų prognoze – tai padės apsispręsti, kokį garderobą vežtis į kelionę.

Vidutinė metinė temperatūra Stambule:

Sausis +5,6
Vasaris +5,9
Kovas +7,5
Balandis +12,0
Gegužė +16,5
Birželis +21,1
Liepa +23,2
Rugpjūtis +23,0
Rugsėjis +19,7
Spalis +15,3
Lapkritis +11,6
Gruodis +8,1

Skrydžiai į Stambulą

Skrydžiai iš Stambulo