Stambulo centras

Jei trokštate ištrūkti nuo kankinančios kasdienės rutinos – kelionės į Stambulą yra tiesiog sukurtos jums! Stambulas yra ypatingas miestas, kuriame susiduria du žemynai, o kartu ir dvi skirtingos kultūros. Atostogos Stambule patiks visiems, visai nesvarbu kokio esate amžiaus ar kokio pobūdžio atostogų trokštate. Ką veikti Stambule ras visi – nuobodžiauti jums neleis šimtai lankytinų objektų, niekada nesibaigiantys vakarėliai ir daugybė pramogų. Unikalus miestas pažadins gyvenimo džiaugsmą, šiam miestui neliks abejingas nei vienas keliautojas.

Stambulo centras

Stambulo centras yra turbūt gražiausia miesto dalis. Kaip ir daugumoje pasaulio miestų, lankytini objektai Stambulo centre yra patys populiariausi. Centrinė miesto dalis yra tikroji Stambulo širdi – čia visada skamba muzika, aidi juokas, nuolat vyksta įvairios pramogos, naktimis – vakarėliai. Architektūra Stambulo centre tiesiog pasakiškai graži – nepamirškite fotoaparatų, nes tikrai norėsite įamžinti viską, ką matote.

Lankytini objektai Stambulo centre:

  • Suleimano mečetė – unikalūs maldos namai garsūs visame pasaulyje. Turistai traukia į šią unikalią vietą norėdami pasigrožėti autentiška mečetės architektūra – šis pastatas turi daugiau nei du šimtus langų!
  • Dolmabahce rūmai – Šiuose rūmuose kadaise gyveno Turkijos sultonai. Šiandien rūmai yra atviri lankytojams, norintiems pasigrožėti prabangia rūmų architektūra ir interjeru.
  • Tanzimat muziejus – vienas populiariausių muziejų visame Stambule. Tarp daugybės eksponuojamų meno kūrinių, išvysite ir daugybę vaškinių skulptūrų
  • Stambulo turgus – išskirtinis turgus suteiks jums galimybę ne tik nusipirkti Turkiškų saldumynų, prieskonių ir įvairių patiekalų, bet pasigrožėti tradiciniais Turkiškais rūbais, papuošalais ir įvairiais rankų dirbiniais.

Stambulo centras yra miesto širdis – energija pulsuojantis miesto rajonas visada garsus ir judantis. Stambulo centre atsiskleidžia tikroji Turkiška dvasia ir tradicijos – viešėdami Stambule, tiesiog privalote apsilankyti šiame nuostabiame Stambulo miesto rajone.

Skrydžiai į Stambulą

Skrydžiai iš Stambulo