Stambulo maistas

Išsidriekęs net per du žemynus, Stambulas kasmet privilioja milijonus turistų iš viso pasaulio. Jei norite pabėgti nuo nuolatinės rutinos ir kasdienybės, būtinai turite keliauti į Stambulą ir iš arti susipažinti su egzotiška Artimųjų Rytų kultūra. Energingasis Stambulas patiks visiems! Šiame mieste susilieja Europietiška ir Azijos kultūra, o tai sukuria tiesiog nepakartojamą miesto atmosferą ir dvasią. Pigios kelionės į Stambulą užtikrins, kad jūsų atostogos būtų turiningos ir nepriekaištingos. Pasinerkite į išskirtinę Turkišką kultūrą, skanaukite nuostabų maistą, šėlkite vakarėliuose. Turkiškas maistas yra vienas nuostabiausių visame pasaulyje! Kelionė į Stambulą jums suteiks galimybę paskanauti autentišku Turkišku maistu!

Maisto kainos Stambule

Stambule tikrai neteks rūpintis dėl didelių maisto kainų. Jei norėsite pavalgyti kavinėje, pietūs vienam žmogui vidutiniškai kainuos vos penkis eurus. Už tokią kainą pavalgysite tikrai sočiai ir tikrai skaniai! Vakarienė dviems žmonėms restorane kainuoja vidutiniškai dvidešimt eurų – tokia kaina užtikrins jums prabangią vakarienę, nepriekaištingą aptarnavimą ir skanius gėrimus.

Maistas Stambule

Bet kuris lietuvis labai apsidžiaugs autentiškais turkiškais kebabais. Šis gatvės maistas Stambule yra labai pigus ir tiesiog neįtikėtinai gardus! Daugybė užkandinių Stambule suteiks jums galimybę pasimėgauti autentiškais, profesionaliai pagamintais turkiškais kebabais.

Stambule būtinai turite išbandyti Turkijos arbatos gėrimo ceremoniją. Šia pramoga pasimėgauti galėsite specialiai tam skirtose kavinėse. Turkiškos arbatos patiekiamos laikantis unikalių tradicijų. Kartu galėsite pasimėgauti saldžiais Turkijos skoniais – turkiški saldumynai yra tiesiog nuostabūs ir tikrai verti visų suvartojamų kalorijų!

Kavinės Stambule suteiks jums galimybę pasimėgauti šimtais autentiškų Turkiškų patiekalų. Turkijos virtuvė labai skiriasi nuo Lietuvos patiekalų, tačiau tikrai patiks visiems. Mėsa Turkijoje populiari, tačiau vegetarai ir veganai tikrai galės ramia širdimi mėgautis daugybe patiekalų be gyvulinės kilmės produktų.

Skrydžiai į Stambulą

Skrydžiai iš Stambulo