Stambulo metro

Stambulas yra didžiausias Turkijos miestas. Atostogos Stambule – vienas populiariausių pasirinkimų poilsinėms kelionėms! Skrydžiai į Stambulą yra labai dažni, kadangi turistai itin mėgsta keliauti į nuostabiąją Turkijos sostinę. Per du kontinentus išsiplėtęs Stambulas yra tiktų tikriausias turistų rojus. Nuostabi kultūra, daugybė lankytinų vietų, pasakiški kurortai, istoriniai monumentai, audringi vakarėliai, daugybė galimybių ekskursijoms ir draugiški vietiniai gyventojai yra tik dalis to, ką galėsite atrasti ir patirti atvykę į Stambulą. Kad ir kurioje miesto dalyje apsistosite, nesunkiai pasieksite bet kurį Stambulo tašką – viešasis transportas Stambule yra išvystytas puikiai, o viešojo transporto kainos Stambule yra labai žemos.

Stambulo metro

Pirmoji Stambulo linija atsidarė dar XX amžiuje. Nuo to laiko, Stambulo metro išsiplėtė po visą miestą ir modernizavo visas linijas. Stambulo metro turi penkias pagrindines linijas ir vieną mini metro liniją. Naujausia metro linija Stambule atsidarė 2015 metais. Metro driekiasi per visą miestą – tiek Europos pusėje, tiek Azijos pusėje. Metro stotelės išsidėsčiusios labai patogiai, taigi nesvarbu kokioje miesto dalyje būsite – lengvai rasite metro stotelę, o į reikiamą tašką nukeliausite greitai ir pigiai.

Metro bilietas Stambule kainuoja mažiau nei vieną eurą, taigi viešajam transportui išleisite tikrai ne daug. Yra galimybė įsigyti daugkartinį Stambulo metro bilietą – tai padės jums sutaupyti dar daugiau.

Stambule taip pat galite važinėti autobusais ir metro. Autobuso stotelės yra išsidėsčiusios po visą miestą. Autobusai Stambule važinėja rečiau ir lėčiau nei metro. Autobusų kainos Stambule taip pat nėra didelės, taigi galėsite rinktis bet kurį viešojo transporto variantą ir neišleisti daugybės pinigų.

Nors Stambulas yra didžiulis ir driekiasi net per du žemynus, susisiekimas mieste yra patogus ir pigus.

Skrydžiai į Stambulą

Skrydžiai iš Stambulo