Stambulo muziejai

Stambulas yra miestas, kuriame susijungia du žemynai, o kartu su jais – dvi kultūros. Atostogos Stambule yra tikras svajonių išsipildymas, todėl visai ne keista, kad į Stambulą kasmet plūsta milijonai turistų iš viso pasaulio. Stambule galėsite susipažinti su energinga ir egzotiška Turkijos kultūra, pasigrožėti pasakiška architektūra, pasimėgauti skaniu maistu ir tiesiog pailsėti nuo kasdieninės rutinos. Kelionės į Stambulą yra puikus būdas nepamirštamai praleisti atostogas. Nesvaru ar į Stambulą keliausite vieni, ar su šeima, o galbūt su draugais – ką veikti Stambule ras visi!

Stambulo muziejai

Stambulas yra istorinis Turkijos miestas ir buvusi miesto sostinė. Norėdami susipažinti su Turkijos kultūra, būtinai turite aplankyti Stambulą – tai geriausias būdas susipažinti su Turkijos tradicijomis ir kultūra. Stambulas garsėja daugybe muziejų ir galerijų. Atvykę į Stambulą turėsite galimybę leistis į turus po daugybę visame pasaulyje garsių muziejų.

Vienas lankomiausių muziejų Stambule yra Stambulo archeologijos muziejus. Šį muziejų sudaro trys padaliniai, kuriuos privalote aplankyti: Senovės Rytų muziejus, Islamo meno muziejus ir archeologijos muziejus. Šie muziejaus padaliniai eksponuoja daugybę istorinių objektų ir įspūdingų meno kūrinių.

Tanzimat muziejus Stambule yra vienas unikaliausių muziejų visoje Turkijoje. Šiame muziejuje eksponuojama daugybė paveikslų, kurių dauguma yra portretai. Tarp nuostabių meno kūrinių rasite unikalias vaškines skulptūras – šis muziejus tikrai vertas jūsų vizito.

Stambulo tapybos ir skulptūros muziejus yra didžiausias ir pirmasis dailės muziejus Turkijoje. Šiame muziejuje eksponuojami meno dirbiniai nuo XIX amžiaus. Muziejuje eksponuojami tiek klasikinio meno, tiek modernaus meno kūriniai. Vizitas šiame Stambulo muziejuje itin patiks meno mylėtojams!

Muziejai Stambule tikrai verti dėmesio. Šie ir daugybė kitų muziejų Stambule jau laukia jūsų vizito!

Skrydžiai į Stambulą

Skrydžiai iš Stambulo