Stambulo turgus

Stambulas yra miestas, kuriame susiduria du skirtingi žemynai, o kartu su jais ir dvi didingos kultūros. Nėra antro tokio miesto, kaip Stambulas! Atostogos Stambule suteiks jums galimybe iš arti susidurti su unikalia Stambulo kultūra, pasigrožėti stulbinančia architektūra, pasimėgauti visame pasaulyje garsiu skaniu maistu, pailsėti įspūdinguose kurortuose, leistis į nuotykius ir pasilinksminti vakarėliuose. Kelionės į Stambulą patiks bet kurio amžiaus turistams – ką veikti Stambule tikrai ras visi! Populiariausios atostogos Stambule yra poilsinės, tačiau tie, kurie nenori vien mėgautis saulės voniomis, galės leistis į nuostabaus miesto pažinimą.

Stambulo turgavietės

Stambulas garsėja daugybe autentiškų Turkiškų turgaviečių. Atvykę į Stambulą tiesiog privalote leistis į turgaviečių pažinimą! Pats populiariausias yra didysis Stambulo turgus. Ši turgavietė turi net kelis pavadinimus – Kapali Carsi, Grand Bazaar arba tiesiog didysis turgus. Šiame turguje susipina daugybė skonių ir kvapų, jus svaigins įvairiausios spalvos ir energinga atmosfera. Šis turgus yra beprotiškai didelis ir turi seną bei unikalią istoriją. Atvykę į šį turgų galėsite įsigyti autentiškų prieskonių, Turkiškų skanumynų ir rankų darbo gaminių.

Šis turgus yra laikomas pačia didžiausia dengta turgaviete visame pasaulyje. Didysis Turgus veiklą pradėjo dar penkioliktame amžiuje ir per šimtus metų išsiplėtė, tačiau neprarado savo autentiškumo.

Turgus yra išsidėstęs per beveik 60 gatvių ir turi net keturis tūkstančius perkybos vietų. Turguje taip pat yra unikali mečetė. Jei išalksite galėsite pavalgyti autentiško Turkiško maisto – turgavietėje yra daugybė nuostabių Turkiško maisto užkandinių ir restoranų.

Didysis Stambulo turgus nėra vienintelis mieste – būtinai apsilankykite Prieskonių turguje – tokio nerasite niekur kitame pasaulyje. Taip pat, skirkite laiko vizitui į Egipto turgų. Stambulo turgavietės tikrai vertos jūsų atostogų laiko!

Skrydžiai į Stambulą

Skrydžiai iš Stambulo