Lėktuvų bilietai į Stambulą

Pigūs lėktuvų bilietai į Stambulą

Stambulas – istorija alsuojantis Turkijos miestas, kurio grožis ir amžių patirtis stebina net ir visko mačiusius. Tai įvairovės kupinas kraštas, persipynęs skirtingomis kultūromis, papročiais, kalbomis, tikėjimais ir žmonių gyvenimais. Dėl to kiekvienas nuotykių ištroškęs keliautojas turėtų bent kartą gyvenime apsilankyti šiame kerinčiame mieste. Atmosfera ir gyvenimo ritmas Stambule išsiskiria tuo, kad dalis jo priklauso Europos žemynui, o likusi pusė – Azijai. Skamba intriguojančiai? Na, tai tik labai maža dalis to, kas nustebins atvykus ir savo akimis pamačius krašto grožį bei didybę. Jei jau nekantraujate žengti šiomis multikultūrinio miesto gatvėmis, išvysti vietas, apie kurias rašo knygose, ir pažinti tūkstančius metų siekiančią kultūrą, jums pasisekė, nes iš Lietuvos vykdomi pigūs tiesioginiai skrydžiai! Vilnius–Stambulas skrydžiai vykdomi gana dažnai, o per sezoną jų atsiranda dar daugiau! Kita džiugi žinia – lėktuvų bilietai į Stambulą beveik visus metus išlieka žemomis kainomis, todėl išsvajotą kraštą pasieksite pigiai ir greitai. Tiek vasarą, tiek žiemą mėgaukitės šiluma ir saulės spinduliais, nes atostogos Stambule visada alsuoja karščiu ir puikiomis emocijomis!

Lietuva–Stambulas

Atsibodo rutina ir kasdienybė? Norite išbandyti kažką naujo? Paragauti egzotiškų patiekalų, pažinti nelankytas vietas ir pamatyti objektus, apie kuriuos kalba nuo senų senovės? Nesijaudinkite, nes mes turime jums puikų pasiūlymą – kelionė į Turkijos širdį Stambulą! Stambulas – didžiausias ir moderniausias šalies miestas, laikomas Turkijos kultūros, mokslo ir meno sostine. Tad ar nebūtų puiku bent kelioms dienoms įsijausti į rytietišką gyvenimo ritmą, tyrinėti daugiametes mečetes, apsipirkti viename iš didžiausių pasaulio turgų ar palydėti saulę nuo Bosforo sąsiaurio... Skamba taip gerai, kad sunku nustygti vietoje. O ir nereikia, nes lėktuvų bilietai į Stambulą stebinančiai žemomis kainomis! Sudomino? Jei taip, nieko nelaukite ir griebkite savo bilietą, nes tiesioginiai skrydžiai Vilnius–Stambulas netrunka nė trijų valandų. Be to, per sezoną vykdomos užsakomosios kelionės į Stambulą. Per sezoną maršrutas rengiamas daug dažniau. O kai išsirinksite tinkamą išvykos datą ir atvyksite, jus pasitiks draugiški vietiniai gyventojai, architektūros stebuklai: Sofijos soboras, Sultono Ahmedo mečetė, Topkapio rūmai, Suleimanijos mečetė. Ką jau kalbėti apie neįtikėtinai gardžią rytietišką virtuvę. Dėl jos patiekalų įvairovės varvės seilės, o nuo saldumynų gardumo apsals net širdis! Žinoma, nepamirškite kerinčios gamtos, esančios ne tik už miesto, bet ir pačiame Stambule... Vien skaitant, širdį užplūsta šiluma, o akys krypsta lagamino link. Tad nieko nelaukite. Nustebinkite save ir artimuosius nuostabiomis atostogomis šiame Artimųjų Rytų pasididžiavime ir pažadame, kad visą gyvenimą prisiminsite įspūdžius, patirtus Stambule!

Bilietai internetu į Stambulą

Karšta saulė, užburianti gamta, žadą atimanti architektūra, kerinti istorija ir išskirtinė kultūra... Taip, tai yra žavingos Turkijos didžiausias miestas Stambulas. Kiekvienas atvykėlis jame ras kažką išskirtinio. Juk Stambule susipina tiek daug skirtingų kultūrų, paveldo objektų, vietų ir gyvenimo kelių, kad net sunku įsivaizduoti. Tad tikrai nenusivilsite, jei griebsite pigius lėktuvų bilietus į Stambulą ir patys savo akimis išvysite tai, apie ką kalba garsiausi kūrėjai bei istorijos vadovėliai. Turime jums puikų pasiūlymą – skrydžius į Stambulą įsigykite internetu. Taip sutaupysite ir laiko, ir pinigų. Argi nešaunu, kai kelionę į tolimąjį kraštą galite užsisakyti nė neišeidami iš namų ar darbo vietos. Be to, taip matysite visą reikiamą informaciją, galėsite palyginti kainas ir išsirinkti jums labiausiai patikusią. Dar išduosime paslaptį: jei norite sutaupyti pirkdami skrydžių bilietus, pasiūlymų dairykitės tada, kai lieka ilgesnis laikas. Geriausia, kad būtų likusi bent pusė metų iki planuojamo išvykimo, taip kelionių kainos nebus pakilusios. Tiems, kurie visada yra pasiruošę sukrautą lagaminą, puikus būdas sutaupyti – paskutinės minutės kelionė į Stambulą. Kai pasiūlomos tokios akcijos, kainos būna juokingai žemos, tad net nepajusite, kad įsigijote bilietus! Žinoma, būkite budrūs ir sekite oro linijų skelbiamas naujienas, kad nepraleistumėte karščiausių pasiūlymų! Kai bilietai į Stambulą jau bus jūsų rankose, pradėkite ieškoti vietų, kuriose apsistosite, pasidomėkite miesto ir visos Turkijos kultūra bei pasižymėkite objektus, kuriuos trokštate pamatyti. Taip nieko nepraleisite ir atostogos karščiu ir istorija alsuojančiame Stambule bus nuostabus gyvenimo nuotykis!

Skrydžiai į Stambulą

Skrydžiai iš Stambulo