Kaunas - Stambulas

Jei trokštate pabėgti nuo kasdienybės ir jus kankinančios rutinos, kelionės į Stambulą yra skirtos jums! Leiskitės į nepamirštamą nuotykį ir patys pažinkite Artimųjų Rytų egzotiką. Stambulas yra vienintelis miestas pasaulyje, kuris išsidriekia net per du žemynus – Aziją ir Europą. Išskirtinis miestas tiesiog trykšta spalvinga energija ir geromis emocijomis! Didžiausias Turkijos miestas turistus vilioja dėl daugybės priežasčių: Stambulas garsėja išskirtine architektūra, vietinių gyventojų svetingumu ir nuoširdumu, unikalia kultūra, meile maistui ir pramogoms bei daugybe lankytinų vietų ir pasakiškų kurortų. Tiesioginiai skrydžiai į Stambulą yra idealiausias variantas pradėti svajonių atostogas!

Skrydžiai Kaunas - Stambulas

Kadangi kelionės į Stambulą yra beprotiškai populiarios, skrydžiai į šį miestą vykdomi bene kasdien. Vienas populiariausių maršrutų kelionėms į Stambulą yra skrydžiai Kaunas – Stambulas. Skrydžiai iš Kauno oro uosto į Stambulą yra trumpi, malonūs ir patogūs. Kaunas – Stambulas skrydžius organizuoja kelios oro linijų bendrovės, kurios užtikrina ne tik komfortiškus skrydžius, bet ir geras kelionės kainas. Idealiausias kelionės variantas, be abejonės, yra tiesioginiai skrydžiai Kaunas – Stambulas. Tiesioginiai skrydžiai šiuo maršrutu yra labai trumpi, kadangi Kaunas – Stambulas atstumas yra tikrai ne didelis.

Kaunas – Stambulas lėktuvų bilietai

Pigios kelionės į Stambulą iš Kauno yra labai lengvai suorganizuojamos. Visiems gerai žinoma taisyklė – kuo arčiau skrydžio data, tuo brangesni bus lėktuvų bilietai. Taigi, norėdami sutaupyti, lėktuvų bilietus Kaunas – Stambulas pirkite kuo ankščiau. Pigiausi lėktuvų bilietai Kaunas – Stambulas būna tuomet, kai juos perkate iki skrydžio likus bent pusmečiui ir daugiau. Norėdami, kad jūsų kelionė į Stambulą būtų kuo pigesnė, savo atostogas pradėkite planuoti kuo ankščiau! Taip tikrai sutaupysite ne tik lėktuvų bilietams, bet ir viešbučiams bei kitoms išlaidoms.

Skrydžiai į Stambulą

Skrydžiai iš Stambulo