Ryga - Stambulas

Stambulas, miestas nusidrėkęs net per du skirtingus žemynus, tikrai vertas jūs vizito. Jei norite pabėgti nuo kasdieninės rutinos ir pažinti egzotišką Artimųjų Rytų kultūrą – kelionės į Stambulą kaip tik jums! Nuvykę į Stambulą, galėsite pasigrožėti nuostabia miesto architektūra, pasimėgauti autentišku Turkišku maistu, pasinerti į daugybę niekada nesibaigiančių vakarėlių ir įvairių pasilinksminimų. Stambule yra daugybė lankytinų vietų, muziejų, galerijų. Norintys poilsinės kelionės, gali keliauti į vieną iš daugelio Stambulo kurortų. Skrydžiai į Stambulą labai dažni, o grįžti iš Stambulo į Lietuvą galėsite greitai ir pigiai!

Skrydžiai Ryga – Vilnius

Jei norite skristi į Stambulą, tačiau nerandate sau tinkamo skrydžio iš Lietuvos, būtinai pasidomėkite kokie skrydžiai Ryga – Stambulas yra vykdomi jums reikiamą dieną. Kelionė iki Rygos oro uosto labai trumpa, o skrydžiai Ryga – Stambulas yra labai dažni ir labai pigūs! Kadangi skrendančių į didžiausią Turkijos miestą yra labai daug, skrydžiai Ryga – Stambulas yra vykdomi kasdien. Daugiausia skrydžių šiuo maršrutu yra vykdomi gruodžio mėnesį ir vasaros laikotarpiu. Tiesioginiai skrydžiai Ryga – Stambulas yra idealiausias variantas tiems, kurie Stambulą nori pasiekti greitai ir pigiai!

Lėktuvų bilietai Ryga – Stambulas

Pigiausi lėktuvų bilietai Ryga – Stambulas būna tuomet, kai juos perkate iki skrydžio likus bent pusmečiui. Kuo ankščiau pirksite lėktuvų bilietus, tuo mažiau už juos mokėsite ir ši taisyklė galioja skrydžiams į bet kurią šalį ar miestą. Kuo arčiau skrydis Ryga – Stambulas, tuo brangesni bus lėktuvų bilietai šiam maršrutui. Taigi, norėdami, kad jūsų atostogos nenuskriaustų jūsų piniginės, lėktuvų bilietus pirkite kuo ankščiau! Likus šešiems ir daugiau mėnesių iki skrydžio, Ryga – Stambulas bilietai būna patys pigiausi, o skrydžių pasirinkimas šiuo maršrutu – didžiausias.

Skrydžiai į Stambulą

Skrydžiai iš Stambulo