Stambulas - Vilnius

Stambulas, miestas nusidrėkęs net per du skirtingus žemynus, tikrai vertas jūs vizito. Jei norite pabėgti nuo kasdieninės rutinos ir pažinti egzotišką Artimųjų Rytų kultūrą – kelionės į Stambulą kaip tik jums! Nuvykę į Stambulą, galėsite pasigrožėti nuostabia miesto architektūra, pasimėgauti autentišku Turkišku maistu, pasinerti į daugybę niekada nesibaigiančių vakarėlių ir įvairių pasilinksminimų. Stambule yra daugybė lankytinų vietų, muziejų, galerijų. Norintys poilsinės kelionės, gali keliauti į vieną iš daugelio Stambulo kurortų. Skrydžiai į Stambulą labai dažni, o grįžti iš Stambulo į Lietuvą galėsite greitai ir pigiai!

Skrydžiai Stambulas – Vilnius

Kadangi į Stambulą nuolat keliauja daugybė lietuvių, skrydžiai Stambulas – Vilnius yra labai populiarūs. Skrydžiai į Vilnių iš Stambulo yra vykdomi kasdien, taigi planuodami kelionę, tikrai nesunkiai rasite sau tinkamą skrydžio į Vilnių variantą. Skrydis Stambulas – Vilnius yra trumpas ir malonus, taigi kelionė namo neprailgs. Tiesioginiai skrydžiai Stambulas – Vilnius yra pats optimaliausias kelionės variantas. Iš Stambulo į Vilnių skrendant tiesiogiai, nereikės laiko leisti oro uostuose ir laukti tarpinių skrydžių.

Stambulas – Vilnius lėktuvų bilietai

Norėdami sutaupyti, bilietus Stambulas – Vilnius pirkite iš anksto. Pigiausi lėktuvų bilietai Stambulas – Vilnius būna tuomet, kai juos perkate iki skrydžio likus bent pusmečiui ar net daugiau. Kuo arčiau skrydžio data – tuo brangesni bus lėktuvų bilietai. Ši taisyklė galioja visų maršrutų lėktuvų bilietams. Stambulas – Vilnius bilietai nėra brangūs, tačiau priartėjus prie skrydžio datos už bilietus tikrai stipriai permokėsite, taigi atostogas planuokite kuo ankščiau!

Planuojantiems kelionę į Stambulą, patartina iškart pirkti lėktuvų bilietus Vilnius – Stambulas – Vilnius. Taip ne tik būsite tikri, kokia yra jūsų skrydžių data ir laikas, bet už bilietus mokėsite mažiau!

Skrydžiai į Stambulą

Skrydžiai iš Stambulo