Vilnius - Stambulas

Jei trokštate pabėgti nuo kasdienybės ir jus kankinančios rutinos, kelionės į Stambulą yra skirtos jums! Leiskitės į nepamirštamą nuotykį ir patys pažinkite Artimųjų Rytų egzotiką. Stambulas yra vienintelis miestas pasaulyje, kuris išsidriekia net per du žemynus – Aziją ir Europą. Išskirtinis miestas tiesiog trykšta spalvinga energija ir geromis emocijomis! Didžiausias Turkijos miestas turistus vilioja dėl daugybės priežasčių: Stambulas garsėja išskirtine architektūra, vietinių gyventojų svetingumu ir nuoširdumu, unikalia kultūra, meile maistui ir pramogoms bei daugybe lankytinų vietų ir pasakiškų kurortų. Tiesioginiai skrydžiai į Stambulą yra idealiausias variantas pradėti svajonių atostogas!

Skrydžiai Vilnius – Stambulas

Skrydžiai į Stambulą yra vykdomi labai dažnai, kadangi turistai tiesiog dievina atostogas Stambule. Populiariausias pasirinkimas vykti į šį nuostabų miestą yra maršrutas Vilnius – Stambulas. Skrydžiai Vilnius – Stambulas vyksta bene kasdien, kadangi skrydžių paklausa yra tiesiog milžiniška! Skrydis Vilnius – Stambulas netrunka ilgai, o kelionės komfortą užtikrina oro linijų bendrovės. Vilnius – Stambulas Turkish Airlines yra pats optimaliausias ir dažniausias pasirinkimas skrydžiui.

Vilnius – Stambulas lėktuvų bilietai

Vilnius – Stambulas bilietai nėra brangūs, tačiau skrydžio kaina labai priklauso nuo to, kada pirksite bilietus. Pigiausi lėktuvų bilietai Vilnius – Stambulas būna tuomet, kai juos perkate bent pusmetis iki skrydžio. Kuo arčiau yra skrydis Vilnius – Stambulas, tuo brangesni bus lėktuvų bilietai. Taigi, jei jus domina pigios kelionės į Stambulą, savo atostogas planuokite iš anksto. Taip užtikrinsite ne tik mažiausia lėktuvų bilietų į Stambulą kainą, bet ir rinksitės iš didžiulio skrydžių į Stambulą pasirinkimo!

Tiesioginiai skrydžiai Vilnius – Stambulas yra idealus pasirinkimas norintiems pigiai ir greitai nukeliauti į Stambulą. Galite būti tikri – kelionės į Stambulą nenuvils net ir išrankiausių turistų!

Skrydžiai į Stambulą

Skrydžiai iš Stambulo