Gyvenimas Stambule

Stambulas yra vienas nuostabiausių pasaulio miestų, kasmet pritraukiantis milijonus turistų iš viso pasaulio. Įdomu tai, kad Stambulas yra išsiplėtęs net per dviejų žemynų teritoriją – Aziją ir Europą. Taigi, atvykę į Stambulą galėsite pasimėgauti jau pažįstama Europietiška kultūra, kuri tiesiog praturtinta Artimųjų Rytų egzotika. Gyvenimas Stambule yra tiesiog nuostabus! Mieste susipažinsite su unikalia Turkijos kultūra, galėsite mėgautis skaniu maistu ir įvairiomis pramogomis. Darbas Stambule itin patrauklus, kadangi darbo rinka Stambule yra plati, o pragyvenimo lygis mieste yra labai geras!

Gyvenimas Stambule

Gyvenimas Stambule visiems atrodys skirtingas. Tie, kurie norės audringo ir linksmybių pilno gyvenimo, galės laisvalaikį leisti daugybėje vakarėlių ir renginių. Naktinis Stambulo gyvenimas yra labai audringas! Na, o tie, kurie nori ramaus gyvenimo būdo, galės mėgautis unikalia Stambulo kultūra ir pasinerti į ramią bei mielą gyvenimo idilę.

Imigrantams gyvenimas Stambule niekada nebus nuobodus, kadangi nuolat galėsite leistis į miesto pažinimo nuotykius. Unikali Stambulo kultūra suteiks jums galimybę kiekvieną dieną praleisti turiningai, kasdien atrasti kažką naujo, nuolat mokytis apie Turkijos kultūrą ir tradiciją.

Kaip ir visi didieji pasaulio miestai, Stambulas turi daugybę skirtingų rajonų. Stambulo centras yra visada judantis, pilnas turistų ir vietos gyventojų. Miesto centre kainos didžiausios, todėl gyvenimas – brangiausias. Tai pats populiariausias miesto rajonas, kuriame daugiausia kavinių, restoranų, barų ir naktinių klubų.

Norintys pigesnio ir ramesnio gyvenimo Stambule, turėtų apsvarstyti gyvenimą toliau nuo centro. Rajonuose, kurie šiek tiek nutolę nuo Stambulo centro – mažesnės butų kainos, o ir gyvenimas daug ramesnis. Tačiau ieškodami gyvenamosios vietos, būtinai pasidomėkite rajonų saugumu. Kaip ir kiekvienas miestas, Stambulas turi rajonų, kurie yra skurdesni ir gana pavojingi! Taigi iš anksto pasidomėkite Stambulo rajonų saugumu.

Kainos Stambule yra žemos, o darbo šiame mieste – daug. Taigi pragyvenimo lygis Stambule aukštas! Nesunkiai ne tik daug užsidirbsite, bet ir susitaupysite.

Gyvenimas Stambule yra unikalus ir ypatingas! Energingas ir spalvingas miestas išmokys jus kiekvieną dieną šypsotis ir džiaugtis tuo, ką turite.

Skrydžiai į Stambulą

Skrydžiai iš Stambulo