Pigios kelionės į Stambulą

Išsidriekęs net per du žemynus, Stambulas kasmet privilioja milijonus turistų iš viso pasaulio. Jei norite pabėgti nuo nuolatinės rutinos ir kasdienybės, būtinai turite keliauti į Stambulą ir iš arti susipažinti su egzotiška Artimųjų Rytų kultūra. Energingasis Stambulas patiks visiems! Šiame mieste susilieja Europietiška ir Azijos kultūra, o tai sukuria tiesiog nepakartojamą miesto atmosferą ir dvasią. Pigios kelionės į Stambulą užtikrins, kad jūsų atostogos būtų turiningos ir nepriekaištingos. Pasinerkite į išskirtinę Turkišką kultūrą, skanaukite nuostabų maistą, šėlkite vakarėliuose. Stambulas yra ideali vieta atostogoms, tuo įsitikinsite patys! Pigios kelionės į Stambulą yra suorganizuojamos tikrai nesunkiai, tiesiog reikia šiek tiek planavimo ir ryžto!

Pirmas žingsnis planuojant keliones į Stambulą – lėktuvų bilietų įsigijimas. Pigiausi lėktuvų bilietai į Stambulą būna tuomet, kai juos perkate iki skrydžio likus mažiausiai pusmečiui. Kuo arčiau skrydžio data, tuo brangesni bus lėktuvų bilietai į Stambulą. Skrydžių į Stambulą yra apstu, kadangi kelionės į šį miestą labai populiarios. Taigi, tinkamą skrydžio datą ir kainą išsirinksite tikrai nesunkiai. Tiesiog, norėdami sutaupyti, atostogas turite pradėti planuoti iš anksto.

Antrasis kelionės planavimo žingsnis – nakvynės paieška. Kaip ir lėktuvų bilietai, viešbučiai pigiausi būna tuomet, kai juos rezervuojate iš anksto. Ieškodami nakvynės turite nutarti ar norite gyventi miesto cente, ar norite atostogauti kurortų kompleksuose. Kad ir koks bus jūsų pasirinkimas, savo nakvynę rezervuokite iš anksto – taip atostogų metu mokėsite mažiau!

Paskutinis kelionės planavimo žingsnis – biudžetas. Iš anksto apgalvokite, kokios bus jūsų kelionės išlaidos – kokias vietas norėsite pamatyti, kur planuojate valgyti, kokius muziejus norėsite aplankyti. Pasidomėkite, kokios yra jus dominančių lankytinų vietų kainos. Taip pat – kokios yra maisto ir įvairių pramogų kainos. Savo kelionės į Stambulą biudžetą planuokite iš anksto ir protingai. Suplanuotos išlaidos yra pigios kelionės į Stambulą pagrindas!

Pigios kelionės į Stambulą yra tikrai įmanomos ir pasiekiamos bet kam! Iš anksto planuokite savo atostogas ir tikrai nenuskriausite savo piniginės! Aplankyti Stambulą tikrai verta, taigi nėra ko delsti!

Skrydžiai į Stambulą

Skrydžiai iš Stambulo