Savaitgalis Stambule

Stambulas yra vienas nuostabiausių pasaulio miestų, kasmet pritraukiantis milijonus turistų iš viso pasaulio. Įdomu tai, kad Stambulas yra išsiplėtęs net per dviejų žemynų teritoriją – Aziją ir Europą. Taigi, atvykę į Stambulą galėsite pasimėgauti jau pažįstama Europietiška kultūra, kuri tiesiog praturtinta Artimųjų Rytų egzotika. Atostogos Stambule yra iš tiesų nuostabios! Mieste galite susipažinti su unikalia Turkijos kultūra, pasimėgauti nuostabiai skaniu maistu, pasigrožėti pasakiška architektūra, leistis į turus po muziejus ar tiesiog šėlti vakarėliuose. Tačiau ne visi turi pakankamai laiko ilgoms atostogoms. Jei jūs vienas tokių žmonių, tačiau vis tiek trokštate aplankyti išskirtinį Turkijos miestą – savaitgalis Stambule yra kaip tik jums!

Norėdami pasimėgauti pigiu savaitgaliu Stambule, iš anksto pradėkite planuoti savo trumpą pabėgimą nuo rytinos. Pigiausi lėktuvų bilietai į Stambulą būna tuomet, kai juos perkate iš anksto. Ši taisyklė universali – geriausia lėktuvų bilietus yra pirkti bent pusmetis prieš jūsų norimą skrydį. Išimtis yra tik pigūs paskutinės minutės skrydžiai. Oro linijų bendrovės dažnai taiko labai dideles nuolaidas paskutinės minutės bilietams – tai puikus būdas leistis į spontanišką kelionę!

Savaitgalis Stambule bus idealus, jei iš anksto pasirūpinsite jums tinkama nakvyne. Nusipirkę lėktuvų bilietus į Stambulą, iš karto pradėkite ieškoti nakvynės. Stambule galite gyventi liukso arba ekonominės klasės viešbučiuose, moteliuose, nakvynės namuose arba kurortų kompleksuose. Norėdami užtikrinti, kad jūsų kelionės į Stambulą metu, niekas nesugadintų atostogų, būtinai iš anksto pasirūpinkite jums tinkama nakvyne!

Kadangi savaitgalio kelionės Stambule netrunka amžinai, iš anksto pasidomėkite, ką norėsite pamatyti Stambule, ką norėsite veikti ir kur nuvažiuoti. Tai padės jums planuoti laiką ir taupyti pinigus! Suplanavę lankytinų vietų Stambule sąrašą, galėsite planuoti ir savo biudžetą. Pigus savaitgalis Stambule tikrai įmanomas, tiesiog reikia protingai planuoti savo išlaidas!

Idealiausias pasirinkimas savaitgaliui Stambule – poilsinės kelionės. Poilsis Stambule tikrai padės jums pamiršti savo kasdieninę rutiną ir problemas, galėsite tiesiog atsipalaiduoti ir pasimėgauti viskuo, ką geriausio turi Stambulas.

Savaitgalis Stambule – ideali galimybė susipažinti su egzotiška Artimųjų Rytų kultūra.

Skrydžiai į Stambulą

Skrydžiai iš Stambulo