Skrydžiai į Stambulą

Skrydis į Stambulą

Įsivaizduokite – karščiu alsuojantis miestas, pasaką primenantys pastatai, dieviškas kraštovaizdis, niekada nenurimstantis gyvenimo ritmas ir tūkstančius metų besitęsianti kultūra... Visa tai ir dar daugiau patirsite viename iš žavingiausių Turkijos miestų Stambule! Skamba intriguojančiai? Daug galvoti neverta, nes skrydžiai į Stambulą ranka pasiekiami. Išsirinkite norimą kelionės datą, surinkite šaunią draugų kompaniją ir leiskitės į šį neužmirštamą nuotykį. Nustebsite sužinoję, kokios žemos lėktuvų bilietų į Stambulą kainos, tad tikrai verta bent kelioms savaitėms ištrūkti į šį pasakiško grožio miestą. Jei klausiate, kaip sutaupyti įsigyjant kelionės bilietą, galime duoti keletą patarimų. Pirmas – skrydžiai į Stambulą bus pigesni, jei jų pradėsite dairytis tada, kai lieka ilgesnis laikas iki planuojamo išvykimo. Tam geriausiai tinka penki ar šeši mėnesiai, be to, taupysite ne tik pinigus, bet ir laiką. Neskubėdami galėsite rezervuoti patinkančius viešbučių kambarius, pasižymėti lankytinas vietas ir suplanuoti kiekvieną kelionės detalę nuo A iki Z. Antras būdas sutaupyti – paskutinės minutės kelionės į Stambulą. Per tokias akcijas bilietų pasiūlymai tikrai nustebins juokingai mažomis kainomis. Žinoma, būkite budrūs ir sekite oro linijų skelbiamas naujienas. Taip pirmi gausite neįtikėtinus pasiūlymus! O papildomas patarimas: vos prasidėjus pavasariui ir rudeniui, lėktuvų bilietai į Stambulą pasižymi žemomis kainomis. Tad neatmeskite galimybės sezoną pradėti būtent tada spalvingame Turkijos didmiestyje. Kad ir ką nuspręsite, jūsų laukia nepamirštamos akimirkos ir nesuskaičiuojami įspūdžiai!

Pigūs skrydžiai į Stambulą

Tvirtai apsisprendėte vykti į didžiausią Turkijos miestą Stambulą? Lagaminai sukrauti, šauni kompanija surinkta ir visi su nekantrumu laukia nuotykių kupinos išvykos. Tačiau kyla klausimas: ką veikti Stambule? Nerimauti neverta, nes tai yra įvairovės ir pramogų miestas. Čia gausu skirtingų veiklų. Tikime, kad jūsų atostogų žemėlapyje įrašyti didžiausi traukos objektai. Bet siūlome juos paįvairinti kiek neįprastomis kelionės kryptimis. Tad toliau pateikiame keletą veiklų, kurios kelionę Stambule pavers dar įdomesne ir nepamirštama.

  • Per vieną dieną aplankykite du žemynus. Stambulas yra išskirtinis miestas ne vien dėl įspūdingų vietų ir istorijos, bet ir dėl to, kad yra išsidėstęs net per du žemynus. Ir nors lankomiausi objektai yra toje dalyje, kuri priklauso Europai, tikrai verta pažinti Azijos pusę. O tai padarysite labai greitai, nes persikėlimas patogus tiek autobusu, tiek keltu.

  • Aplankykite Princo salas – tai puiki proga pabėgti nuo miesto šurmulio ir pasimėgauti dieviško grožio gamta. Šią vietą sudaro keturios didesnės ir penkios mažesnės salos, išsidėsčiusios Marmuro jūroje. Čia rasite įspūdingus graikų bei Osmanų imperijos paveldo objektus.

  • Pažinkite gatvės meną. Stambulas garsėja dėl įvairovės. Jame gyvena beveik 14 milijonų žmonių. Todėl nieko nestebina, kad kiekvienas iš jų su savimi perteikia savitą kultūrą ir požiūrį. Tai puikiai atsiskleidžia gatvės mene, kuris papuošęs tūkstančius miesto sienų. Grafičio piešinių rasite beveik visose gatvėse, bet pagrindiniai rajonai yra Sishane, Karakoy ir Kadikoy.

Paskutinė minutė į Stambulą

Kas gali būti geriau negu kelionė į Turkijos kultūros ir istorijos centrą Stambulą? Tik viena – pigi kelionė į Stambulą! Mėgaukitės karšta saule, egzotiškais valgiais, išskirtine kultūra, didinga architektūra ir tūkstančius metų siekiančia istorija už neįtikėtinai žemas kainas. Argi nebūtų puiku savo akimis išvysti ir pasiplaukioti Bosforo sąsiauriu? Tyrinėti didingus architektūrinius šedevrus: Sofijos soborą, Topkapio rūmus, Bazilikos cisterną, Maideno bokštą? O gal leisitės į skonių ir kvapų pasaulį Didžiajame Stambulo turguje, prieskonių turguje bei šimtuose vietinių kavinių, kur maistas užburia, o aromatai primena rojų... Visa tai labai paprasta pasiekti, nes tiesioginiai skrydžiai iš Lietuvos vykdomi dažnai, o lėktuvų bilietai į Stambulą pigūs. Išsirinkite jums tinkamiausią išvykos datą ir ieškokite pigių skrydžių į Stambulą. Tiems, kurie dievina spontaniškas išvykas, pasisekė, nes oro linijos dažnai vykdo paskutinės minutės keliones. Per tokias akcijas skrydžių kainos būna juokingai žemos. Net nepajusite, kad įsigijote lėktuvo bilietus. Žinoma, turite išlikti budrūs ir sekti visas oro linijų skelbiamas naujienas. Taip be jokio vargo būsite pirmi, kurie gaus neįtikėtinai žemų kainų pasiūlymus. O jei mėgstate kiekvieną atostogų detalę kruopščiai suplanuoti nuo pradžios iki galo, stenkitės bilietų į Stambulą dairytis iš anksto. Taip irgi sutaupysite.

Skrydžiai į Stambulą

Skrydžiai iš Stambulo