Pigūs skrydžiai iš Stambulo

Stambulas – ypatingas miestas, kuris yra išsidriekęs net per du kontinentus. Stambulas pritraukia milijonus turistų iš viso pasaulio – šis miestas yra labai populiari vieta atostogoms. Didžiausias Turkijos miestas toks populiarus yra tikrai ne veltui! Didinga miesto architektūra, daugybė lankytinų objektų, pasakiški kurortai, autentiška maisto kultūra, geraširdžiai ir draugiški vietiniai gyventojai, šimtai vakarėlių ir pasilinksminimų – tai tik dalis to, ką rasite unikaliajame Stambule. Šis miestas turi du didžiulius oro uostus, kurie vykdo skrydžius į šimtus skirtingų miestų. Taigi, pigūs skrydžiai iš Stambulo – gera idėja norintiems keliauti!

Skrydžiai iš Stambulo į Vilnių

Kadangi į Stambulą atostogauti keliauja daugybė lietuvių, skrydžiai Stambulas – Lietuva yra labai dažni ir populiarūs. Norėdami, kad jūsų skrydis į Lietuvą būtų kuo pigesnis, kelionę planuokite iš anksto. Lėktuvų bilietai visuomet pigiausi tada, kai juos perkate iki skrydžio likus bent pusmečiui. Be to, keliaujantiems į Stambulą atostogauti, geriausia idėja iš karto pirki lėktuvų bilietus Vilnius – Stambulas –Vilnius. Taip ne tik sutaupysite, bet ir būsite tikri dėl savo skrydžio laiko ir datos.

Pigūs skrydžiai iš Stambulo

Kadangi Stambulas yra dalinai įsikūręs Azijos žemyne, skrydžiai iš Stambulo oro uostų vykdomi į daugybę Azijos šalių. Jei norite aplankyti Kiniją, Japoniją, Tailandą ir kitas šalis, pasidomėkite skrydžiais iš Stambulo. Jei į Azijos šalis skrisite iš Lietuvos, didžiulė tikimybė, kad jūsų tarpinis skrydis bus iš vieno Stambulo oro uostų. Pigūs skrydžiai iš Stambulo taip pat vykdomi į JAV, Australiją, Afriką ir daugybę kitų pasaulio žemynų. Jei norite keliauti į tolimas pasaulio vietas, skrydžiai iš Stambulo oro uostų yra kaip tik jums!

Populiariausi pigūs skrydžiai iš Stambulo

  • Pigūs skrydžiai Stambulas – Japonija
  • Pigūs skrydžiai Stambulas - Kinija

 

Skrydžiai į Stambulą

Skrydžiai iš Stambulo