Skrydžiai per Stambulą

Per du žemynus išsiplėtęs Stambulo miestas yra tikras modernumo, kultūros ir pramogų lopšys. Kelionės į Šį miestą yra beprotiškai populiarios – kiekvienais metais, Stambulą aplanko milijonai turistų iš viso pasaulio. Atostogos Stambule tikrai viliojančios! Turizmas Stambule yra puikiai išvystytas, o kartu ir tarptautinis susisiekimas. Stambulo oro uostai organizuoja skrydžius į daugybę pasaulio šalių. Jei norėsite skristi į tolimas Azijos šalis ar į kitus žemynus, didžiulė tikimybė, kad savo tarpinio skrydžio lauksite viename iš modernių Stambulo oro uostų.

Pigūs skrydžiai iš Stambulo

Stambulas yra miestas, kuris išsiplėtęs net per dviejų žemynų teritorijas – Aziją ir Europą. Dėl patogios geografinės padėties, Stambulo oro uostai vykdo daugybę skrydžių į Azijos šalis. Taip pat, Skrydžiai iš Stambulo vykdomi į JAV, Australiją, Afriką. Jei norite keliauti į Azijos šalis, tikrai pasidomėkite skrydžiais iš Stambulo!

Populiariausi pigūs skrydžiai iš Stambulo

  • Pigūs skrydžiai Stambulas – Japonija
  • Pigūs skrydžiai Stambulas - Kinija

Skrydžiai per Stambulą

Kadangi tiesioginiai skrydžiai iš Lietuvos į Azijos šalis, JAV, Australiją, Kanadą, Naująją Zelandiją ir kitas tolimas šalis bei žemynus nėra vykdomi, į šiuos pasaulio taškus iš Lietuvos visada skrisite su persėdimu. Didžiuliai ir modernūs Stambulo oro uostai siūlo daugybė skrydžių į įvairias pasaulio šalis. Taigi, labai didelė galimybė, kad skirsdami į Japoniją, Kiniją, Australiją ir kitas šalis, savo tarpinio skrydžio lauksite Stambulo oro uoste.

Galite nesijaudinti – net ir ilga pertrauka tarp skrydžių jūsų neišvargins. Stambulo oro uostai yra labai modernūs ir patogūs – viskas įrengta keliautojų komfortui. Saugumas užtikrintas specialiai apmokytų profesionalų, o pramogas garantuos daugybė oro uosto parduotuvių ir kavinių. Skrydžiai per Stambulą yra puikus pasirinkimas tiems, kurie trokšta iš Lietuvos keliauti į tolimas pasaulio šalis.

Skrydžiai į Stambulą

Skrydžiai iš Stambulo