Stambulo oro uostai

Stambulas yra vienintelis miestas visame pasaulyje, kuriame Europietiškas gyvenimo būdas yra praturtintais Azijietiškais prieskoniais ir tradicijomis. Per du žemynus išsidriekęs Stambulas, kasmet susilaukia milijonų svečių iš viso pasaulio. Kelionės į Stambulą yra itin populiarios ir prieinamos visiems! Jei trokštate iš arti pažinti egzotišką Turkijos kultūrą, jau dabar pradėkite planuoti nepamirštamą kelionę į Stambulą. Skrydžiai į Stambulą yra vykdomi bene kasdien, taigi nesunkiai rasite sau tinkamą kelionės variantą. Stambulo oro uostai pasitiks jus su išskirtiniu modernumu ir nepriekaištingu aptarnavimu.

Stambulo oro uostai

Kaip ir visi Turkijos oro uostai, oro uostai Stambule yra modernūs, prabangūs ir įrengti keliautojų patogumui. Stambulo oro uostai yra puikiai pasiruošę priimti didžiulius keliautojų srautus, kadangi į Stambulą kasdien atkeliauja šimtai tūkstančių turistų iš viso pasaulio. Bet kuris Stambulo oro uostas užtikrins, kad jūsų skrydžio laukimas būtų malonus, o atvykus į oro uostą nekiltų jokių nesklandumų ir lengvai rastumėte jums reikiamą informaciją.

Stambulo oro uostas Sabiha

Sabiha yra tarptautinis Stambulo oro uostas, kuris aptarnauja daugybę turistų iš viso pasaulio. Šis oro uostas bendradarbiauja su dešimtimis oro linijų bendrovių iš viso pasaulio, kadangi skrydžiai į Stambulą yra beprotiškai populiarūs. Sabiha oro uostas nuo miesto nutolęs labai ne daug, taigi susiekimas su miestu yra tiesiog idealus. Į Stambulą nuolat važinėja autobusai, o norintys keliauti greičiau – į Stambulą nebrangiai nuvyks su taksi.

Stambulo oro uosto Sabiha adresas:  Sanayi Mh., 34906 Pendik/İstanbul, Turkija

Istanbul Atatürk oro uostas

Istanbul Atatürk oro uostas taip pat yra labai populiarus ir aptarnauja tūkstančius keleivių kiekvieną dieną. Atvykus į šį oro uostą, tikrai nekils jokių sunkumų norint pasiekti miestą. Istanbul Atatürk oro uoste yra daugybė parduotuvių ir kavinių, taigi skrydžio laukimas tikrai neprailgs!

Skrydžiai į Stambulą

Skrydžiai iš Stambulo