Stambulo oro uostas Sabiha

Stambulas nuostabus miestas, kuriame Europietiškas gyvenimo būdas yra praturtintais Azijietiškais prieskoniais ir tradicijomis. Per du žemynus išsidriekęs Stambulas, kasmet susilaukia milijonų svečių iš viso pasaulio. Kelionės į Stambulą yra itin populiarios ir prieinamos visiems! Jei trokštate iš arti pažinti egzotišką Turkijos kultūrą, jau dabar pradėkite planuoti nepamirštamą kelionę į Stambulą. Skrydžiai į Stambulą yra vykdomi bene kasdien, taigi nesunkiai rasite sau tinkamą variantą. Tarptautinis susiekimas su Stambulu yra labai patogus ir modernus, atvykusius į Stambulą jus pasiriks modernūs ir komfortiški oro uostai.

Stambulo oro uostas Sabiha

Tarptautinis Stambulo oro uostas Sabiha Gökçen yra pavadintas garsios Turkijos pilotės vardu. Ši moteris buvo viena pirmųjų moterų pilotavusių lėktuvą Islamo šalyse. Sabiha Gökçen Turkijoje yra labai gerbiama ir garsi, jos pasiekimai dažnai prisimenami, net ir po pilotės mirties. Stambulo oro uostas pavadintas pilotės vardu, norint pagerbti šią iškilią asmenybę ir jos įtaką aviacijos industrijai Turkijoje.

Sabiha Gökçen yra tarptautinis Stambulo oro uostas, kuris aptarnauja daugybę turistų iš viso pasaulio. Šis oro uostas bendradarbiauja su dešimtimis oro linijų bendrovių iš viso pasaulio, kadangi skrydžiai į Stambulą yra beprotiškai populiarūs. Sabiha oro uostas nuo miesto nutolęs labai ne daug, taigi susiekimas su miestu yra tiesiog idealus. Į Stambulą nuolat važinėja autobusai, o norintys keliauti greičiau – į Stambulą nebrangiai nuvyks su taksi. Oro uostas įrengtas itin patogiai, taigi laukdami skrydžio galėsite pailsėti, pavalgyti ir apsipirki. Oro uosto saugumą užtikrina specialiai apmokyti profesionalai, taigi savo vizito oro uoste metu, galėsite jaustis saugūs tiek dėl savo, tiek dėl savo bagažo gerovės.

Stambulo oro uosto Sabiha adresas:  Sanayi Mh., 34906 Pendik/İstanbul, Turkija

 

Skrydžiai į Stambulą

Skrydžiai iš Stambulo