Tiesioginiai skrydžiai į Stambulą

Jei trokštate pabėgti nuo jus kankinančios rutinos, kelionės į Stambulą yra skirtos jums! Leiskitės į nepamirštamą nuotykį ir patys pažinkite Artimųjų Rytų egzotiką. Stambulas yra unikalus miestas, kurio teritorija yra ir Europoje, ir Azijoje. Išskirtinis miestas tiesiog trykšta spalvinga energija ir geromis emocijomis! Didžiausias Turkijos miestas turistus vilioja dėl daugybės priežasčių: Stambulas garsėja išskirtino grožio architektūra, vietinių gyventojų svetingumu ir nuoširdumu, unikalia kultūra, meile maistui ir pramogoms bei daugybe lankytinų vietų ir pasakiškų kurortų. Tiesioginiai skrydžiai į Stambulą yra idealiausias variantas pradėti svajonių atostogas!

Tiesioginiai skrydžiai į Stambulą

Skrydžiai į Stambulą yra labai dažni, kadangi paklausa šiems skrydžiams yra milžiniška! Pigūs tiesioginiai skrydžiai į Stambulą yra pasiekiami visiems – bilietus pirkti dar niekada nebuvo taip paprasta. Skrydžiai į Stambulą yra vykdomi kasdien, taigi lėktuvų bilietų pasirinkimas yra didžiulis. Skrydžių šiuo maršrutu daugiausia vasarą ir gruodžio mėnesį, kadangi tai pats populiariausias laikas keliauti į Stambulą.

Tiesioginiai skrydžiai į Stambulą yra puikus sprendimas tiems, kurių atostogos nėra ilgos, keliaujantiems su vaikais ir visiems, kurie nenori laiko gaišti laukdami tarpinių skrydžių. Tiesioginis skrydis iš Lietuvos į Stambulą nėra ilgas – šio maršruto atstumas nėra didelis.

Tiesioginius skrydžius į Stambulą vykdo keli oro uostai. Populiariausi maršrutai:

  • Tiesioginis skrydis Vilnius – Stambulas
  • Tiesioginis skrydis Kaunas – Stambulas
  • Tiesioginis skrydis Ryga - Stambulas

Lėktuvų bilietai į Stambulą

Pigiausi lėktuvų bilietai į Stambulą būna tuomet, kai juos perkate iki skrydžio likus bent pusmečiui. Tai universali taisyklė, tinkanti skrydžiams į visas pasaulio šalis – kuo arčiau skrydžio data, tuo brangesni bus lėktuvų bilietai. Iš anksto pirkdami bilietus ne tik sutaupysite, bet rinksitės iš didžiulio tiesioginių skrydžių į Stambulą pasirinkimo!  

Skrydžiai į Stambulą

Skrydžiai iš Stambulo