Pigios kelionės į Stambulą

Kelionės į Stambulą

Kelionės po kitas šalis ir nepažintus kraštus užburia ir pripildo širdį nuotykių troškimu. Bent viena išvyka per metus ir kiekviena likusi diena atrodys laimingesnė, šviesesnė ir malonesnė. Tad kodėl jau dabar nepradėjus planuoti atostogų pasirinktoje šalyje ir nepaieškojus būdų, kaip praskaidrinti savo kasdienybę. Svarstote, kurį kraštą rinktis šįkart? Mes siūlome ilgai negalvoti ir griebti lėktuvų bilietus į Stambulą! Stambulas – didžiausias ir vienas iš gražiausių Turkijos miestų, sužavės dieviškomis spalvomis, didinga architektūra ir intriguojančiomis tradicijomis bei kultūros savybėmis. Čia jūsų laukia karšta saulė, dangaus žydrumo Marmuro jūra, skonių ir spalvų sūkurys, rytietiškas gyvenimo būdas ir šimtai neįtikėtinų nuotykių. Skamba tikrai šauniai, tad nedvejokite ir pradėkite ieškoti skrydžio bilietų. Nustebsite išvydę, kokios pigios kelionės į Stambulą, o maršrutas greitas ir patogus. Leiskitės į šį gyvenimo nuotykį ir pažadame: kiekviena akimirka, praleista Stambule, įsimins visam gyvenimui, o įspūdžiais dar ilgai stebinsite draugus ir artimuosius! Jei jau pradėjote ieškoti pigių lėktuvų bilietų į šį egzotišką miestą, siūlome kelis praktiškus patarimus, kaip sutaupyti. Stenkitės skrydžių dairytis tada, kai lieka ilgesnis laikas iki planuojamo išvykimo, geriausias laikotarpis – šeši ar penki mėnesiai. Taip sutaupysite ir pinigų, ir laiko, tad atostogas galėsite suplanuoti nuo A iki Z. Žinoma, turime pasiūlymą ir tiems keliautojams, kurie negali gyventi be spontaniškų išvykų. Sekite oro linijų skelbiamas naujienas ir pirmi gaukite šaunius pigių skrydžių į Stambulą bilietus. Paskutinės minutės kelionės džiugina žemomis kainomis, tad net nepajusite, kad įsigijote bilietus į išsvajotą Stambulo miestą!

Apgyvendinimas Stambule

Kas svarbiausia planuojant atostogas užsienio šalyje? Turbūt kiekvienas patyręs keliautojas pasakys: pigūs lėktuvų bilietai, detalus lankytinų objektų sąrašas ir, žinoma, geras viešbutis. Žavingas Turkijos miestas Stambulas nėra išimtis. Prieš atvykstant čia, būtina nuodugniai išanalizuoti apgyvendinimo vietas ir išsirinkti jums tinkamiausią. Kadangi miestas yra milžiniškas, o žmonių srautai nenurimsta nei žiemą, nei vasarą, vieta, kurioje apsistosite, turi būti patogioje lokacijoje ir lengvai pasiekiama viešuoju transportu. Rekomenduojama viešbučių kambarių dairytis tada, kai lieka ilgesnis laikas prieš atvykimą. Skirkite tam laiko ir nuspręskite, kuriuos objektus norėsite aplankyti ir kiek lėšų galite skirti kambarių nuomai. Dėl to siūlome viešbučių ieškoti internete. Čia aiškiai matysite visą rezervacijos informaciją ir sąlygas bei kitų keliautojų atsiliepimus. Rezervuodami kambarius internetu būsite užtikrinti dėl sąžiningo ir kokybiško aptarnavimo. O jei svarstote apie kainas, tai pigus viešbutis Stambule dažniausiai įsikūręs atokiau nuo lankytinų objektų. Tik siūlome netaupyti ir rinktis patogią vietą. Taip taupysite laiką, be to, nebus gaila daugiau išleisti viešbučio kambariams, kai lėktuvų bilietai į Stambulą tokie pigūs. Tad rinkdamiesi apgyvendinimo įstaigą daugelis patyrusių keliautojų rekomenduoja Sultanahmet rajoną. Tai yra Stambulo senamiestis, todėl pačius įspūdingiausius objektus lengvai pasieksite pėsčiomis arba viešuoju transportu. O pigios kelionės į Stambulą leis laisvai išsirinkti patį patraukliausią variantą!

Savaitgalio kelionė į Stambulą

Kas gali būti geriau už galimybę ištrūkti iš kasdienybės ir rutinos į pasakiško grožio miestą. Įsivaizduokite – nerūpestingas laikas skirtas tik jums: karšta saulė, žydras dangus be debesėlio ir gaivūs jūros purslai... O kur dar dieviškai gardus maistas ir skonių bei spalvų įvairovė. Skamba įdomiai? Tada pats laikas krautis lagaminus ir keliauti į Stambulą! Tai yra puiki kelionių kryptis tiems, kurie turi daug darbų, o laisvo laiko turi mažai. Savaitgalis Stambule taps puikus atsipalaidavimo būdas. Leiskitės į spalvų ir grožio kraštą, pažinkite egzotišką rytietišką kultūrą, savo akimis išvyskite didingas mečetes ir rūmus. Per vieną dieną pabuvokite dviejuose žemynuose – Azijoje ir Europoje. Paplaukiokite Bosforo sąsiauriu ir pasipliuškenkite žydrose Marmuro jūros bangose. Tai bus nepamirštamas laikas, suteiksiantis šimtus neįtikėtinų nuotykių, šaunių prisiminimų ir pačių nuoširdžiausių emocijų. O kadangi pigios kelionės į Stambulą savaitgaliui – dažnas pasiūlymas, tokių išvykų galėsite planuoti ne vieną ir ne dvi. Juk būtų šaunu bent kelioms dienoms ištrūkti iš tamsios lietuviškos žiemos ar lietingos vasaros į nuolatos saule ir šiluma alsuojantį Stambulą... Jums tereikia išsirinkti norimą kelionės datą, rasti pigius skrydžių bilietus ir pasiimti šaunius išvykos kompanionus!

Skrydžiai į Stambulą

Skrydžiai iš Stambulo